Google для видавців

Якщо ви письменник, блогер, дизайнер, митець, розробник або видавець, Google допоможе заробляти на вашому вмісті в мережі.

Знаходьте власну аудиторію, розширюйте бізнес і заробляйте на своєму вмісті в мережі. Інструменти Google допоможуть вам із цим, і у вас лишатиметься більше часу на улюблену справу.

AdSense

Заробляти на своєму сайті легко

Маєте невеликий сайт, додаток або блог? Легко заробляйте на своєму захопленні за допомогою зручної безкоштовної служби AdSense. Показуйте поруч зі своїм вмістом націлені оголошення. Щоразу, коли користувачі переглядатимуть або натискатимуть їх, вам автоматично нараховуватимуться кошти.

Докладніше

Зареєструватися

DoubleClick for Publishers

Отримуйте максимальний дохід завдяки кільком джерелам попиту та каналам

Google DoubleClick for Publishers (DFP) Small Business – це безкоштовне рішення для керування оголошеннями, яке допомагає молодим компаніям-видавцям продавати електронні рекламні ресурси, планувати показ оголошень і відстежувати статистику. Почніть отримувати від реклами максимальний дохід із DFP Small Business.

Докладніше

Зареєструватися

AdMob

Заробляйте на оголошеннях у додатках

AdMob пропонує найрізноманітніші формати оголошень: відео- та нативну рекламу, міжсторінкові оголошення й банери. Заробляйте на рекламі, розміщуючи її у своєму додаток так, щоб вона забезпечувала найкращу взаємодію з користувачем.

Докладніше

Зареєструватися

Digital Garage

Поглибте свої знання про роботу в Інтернеті

Безкоштовні навчальні посібники допоможуть вам розвивати свій бізнес і успішно працювати онлайн: у соціальних мережах, пошукових системах і багатьох інших сферах.

Докладніше

Зареєструватися

Історії успіху

Наші клієнти

BuildEazy

Лес Кенні розробив веб-сайт, де люди навчаються майструвати. Завдяки AdSense деревообробка перетворилася з хобі на повноцінну роботу.

Glassdoor

100% доходу та показів медійних оголошень сайт із пошуку роботи Glassdoor отримує завдяки сервісу DoubleClick for Publishers Small Business.

значок файлу PDF Переглянути PDF

Etermax

Оголошення в іграх Etermax не заважають користувачам насолоджуватися грою. Це стало можливо завдяки рекламній платформі AdMob.